Știri Dacia Mioveni, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Dacia Mioveni
Botoșani dă lovitura în prelungiri în primul duel de baraj cu Mioveni pentru menținere/promovare

Botoșani și Mioveni se înfruntă în primul baraj pentru SuperLigă. ”Șanse egale”

S-a stabilit programul meciurilor de baraj pentru menținerea/promovarea în Liga 1

Program meciuri baraj menținerea/promovarea în Superliga

Claudiu Niculescu a demisionat din funcția de antrenor de la Șelimbăr

Unirea Slobozia e campioana Ligii 2! Ialomițenii, victorie în derby-ul cu Corvinul

Prima victorie în play-off pentru Mioveni! Argeșenii îi pot ajuta pe buzoieni să promoveze

Prima echipă care a obținut matematic promovarea directă în Superliga României

Liga2: Unirea Slobozia câștigă derby-ul cu Șelimbăr pentru locul 1. Mihalcea îl învinge pe Niculescu

CS Mioveni rămâne fără victorie în play-off! Remiză albă cu Șelimbăr

Liga 2: CS Mioveni și Gloria Buzău au deschis etapa a doua din play-off. Remiză fără orizont

Rezultate Liga 2. CSA Steaua trece de Târgu Jiu / Cinci goluri în meciul dintre Tunari - Chindia

Steaua, OUT din cursa pentru play-off! Militarii pierd pe terenul lui Mioveni

Șelimbăr își consolidează poziţia de lider în Liga 2

Revine Liga a 2-a! Primele două echipe din clasament, fără drept de promovare

Fostul căpitan al lui Dinamo s-a transferat în Israel

Adi Popa nu mai este jucătorul Concordiei Chiajna. ”Motoreta” a rămas fără echipă

Liga 2: Lovitură pentru clubul favorit la promovare. Riscă o deducere de cel puțin 14 puncte

Rapid a renunțat la doi jucători înainte de primul meci oficial al anului

Rezultate Liga 2: CSA Steaua face spectacol în deplasare / Mioveni se încurcă cu Metaloglobus

Corvinul, lider provizoriu în Liga a 2 -a, după 4-0 cu Unirea Dej. Steaua, doar un egal cu Dumbrăvița

Liga 2: Corvinul câștigă și revine pe locurile de play-off. Mioveni pierde la Târgu Jiu

Chindia și FC Argeș reușesc scorul etapei în Liga 2. Tunari, prima victorie a sezonului

Rezultate Liga 2: Șelimbăr, primul pas greșit / Înfrângere la debut pentru Ianis Zicu

FC Argeș, fără victorie după primele patru etape. Vezi rezultatele și clasamentul din Liga 2