Știri UAE League, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

UAE League
Walter Zenga nu mai este antrenorul echipei Emirates Club
Walter Zenga, demis după patru luni și doar șase meciuri oficiale pe banca tehnică

”Nu voi tolera niciodată!” Mirel Rădoi, prima reacție după ce a fost demis de la Al Jazira

Oficial! Mirel Rădoi, OUT de la Al Jazira după 3 luni în care a obținut o singură victorie

Cosmin Olăroiu și-a criticat dur jucătorii după eșecul cu Al Wasl

Andres Iniesta a disputat al 1.000-lea său meci ca profesionist

Cosmin Olăroiu respinge oferta turcilor. Românul rămâne în Emiratele Arabe Unite

Cosmin Olăroiu are șansa de a reveni în Europa. Antrenorul român, dorit în Turcia

Mesajul lui Mirel Rădoi, după ce a fost prezentat oficial la Al Jazira

OFICIAL! Walter Zenga a semnat. Italianul va fi adversarul lui Mirel Rădoi

Oficial! Mirel Rădoi, prezentat la noua sa echipă: ”Mândria din Abu Dhabi”

Mirel Rădoi schimbă echipa! Antrenorul urmează să semneze noul contract

Cosmin Olăroiu, eșec de coșmar în finala Supercupei UAE. Echipa sa a condus cu 2-0

Viitorul lui Cosmin Olăroiu, în pericol. Antrenorul român ar putea fi demis de arabi

Meci nebun între Rădoi și Olăroiu în Emirate! În minutul 35, gazdele conduceau cu 3-0

Rădoi și Olăroiu se duelează în Emiratele Arabe Unite: ”Datorită lui sunt antrenorul de azi”

Hernan Crespo preia conducerea clubului Al Ain din Emiratele Arabe Unite după plecarea lui Schreuder

Echipa antrenată de Cosmin Olăroiu a marcat de cinci ori în partida cu Bani Yas

Încă un antrenor român merge în zona Golfului! Daniel Isăilă a semnat: ”O echipă de tradiție”

Iniesta nu vine lângă Messi și Alba la Miami. Destinație surpriză pentru fostul catalan

Florin Tănase va fi antrenat de Frank de Boer

Oficial: Mirel Rădoi este antrenorul celor de la Al Bataeh

Cosmin Olăroiu, favorit să devină selecționer! Naționala care îl dorește

Cicâldău a marcat din nou pentru Ittihad Kalba în EAU

Cicâldău, gol și pasă de gol pentru Ittihad Kalba, într-un meci pierdut în minutul 98