Știri Bournemouth, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Bournemouth
Arsenal ar putea câștiga în după 20 de ani Premier League
Ziua cea mai lungă în Premier League. Se decid titlul, cupele europene și echipele retrogradate

”Va fi o vară fierbinte!” Portarul Ionuț Radu va schimba echipa la finalul sezonului

Arsenal o învinge pe Bournemouth și continuă cursa pentru titlu în Premier League

Dubla lui Fernandes aduce un punct pentru Manchester United, în deplasarea de la Bournemouth

Thriller pe Villa Park / Victorie chinuită pentru Everton / Luton continuă să spere la salvare

Tottenham, pas greșit în lupta pentru Liga Campionilor / Punct vital luat de Everton la Newcastle

Everton, în pragul dezastrului: echipa a înregistrat pierderi de peste 100 de milioane de euro

Decizia lui Ionuț Radu de a merge la Bournemouth, criticată de italieni: "Ilogic"

Un an de uitat pentru Ionuț Radu. Neconvocat la națională, portarul va părăsi Premier League

Meciul serii NU vine din UCL! Deși a condus la pauză cu 3-0, Luton a pierdut cu Bournemouth

Haaland stabilește noi recorduri. Norvegianul a înscris 5 goluri și City s-a calificat la pas în sferturile FA Cup

Pep Guardiola salută "supermenii" lui Manchester City după victoria dificilă cu Bournemouth

Manchester City rezistă și obține o victorie la limită în deplasare la Bournemouth

Ploaie de goluri în Premier League. Recordul all-time a fost doborât în această etapă!

Două echipe de tradiție din Serie A și Ligue1 sunt interesate de portarul Ionuț Radu

Condamnat să nu joace până la vară? De ce a picat în ultima clipă transferul lui Ionuț Radu la Al Shabab

Ionuț Radu ar putea ajunge în Arabia Saudită, la Al Shabab

Tragerea la sorți a turului al 5-lea al Cupei Angliei: Amatorii din liga a 6-a își continuă visul

Echipa lui Ionuț Radu, Bournemouth, a marcat 5 goluri într-o singură repriză în Cupa Angliei

Liverpool își mărește avansul în fruntea Premier League după victoria de la Bournemouth

Klopp despre accidentarea lui Salah: Trebuie să fie semnificativă dacă a fost nevoie să iasă

Atacantul lui Brentford, Ivan Toney, pregătit să înscrie goluri la revenirea pe teren

Ionuț Radu ar putea pleca din Premier League! Dorit de o echipă clasată pe loc secund

Premier League reintroduce pauza de iarnă! Programul echipelor și cine este avantajat

Manchester City, avantajată de începerea Cupei Africii pe Națiuni și a Cupei Asiei