Știri Madrid, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, rezultate și clasamente

Madrid ATP - Simplu
Andrey Rublev și trofeul de la Madrid
Victorie de senzație a lui Rublev! Rusul a întors de la 0-1 și a cucerit titlul la Madrid

Tennis Tracker: Rublev întoarce și se impune la Madrid în decisiv

Straniul caz al lui Auger-Aliassime. Canadianul, în finală la ATP Madrid fără să mai câștige set din optimi

O ediție blestemată! Jiri Lehecka, nevoit și el să abandoneze la Madrid din cauza unei accidentări

Tennis Tracker: Un alt abandon din cauza unei accidentări la Madrid / Rublev, victorie lejeră cu Fritz

Andrei Rublev e primul finalist al turneului de la Madrid după o victorie lejeră cu Fritz

Încă un abandon în sferturile Openului de la Madrid: Medvedev s-a accidentat și s-a retras după primul set

Tennis Tracker: Ana Bogdan, eliminată. Begu s-a calificat în sferturi / Swiatek, prima finalistă / Medvedev abandonează

Jannik Sinner s-a retras înaintea meciului din sferturile de finală ale Madrid Open

Rublev l-a eliminat pe Alcaraz, câștigătorul ultimelor două ediții ale Mastersului de la Madrid

VIDEO | Rafael Nadal s-a oprit în optimile de finală ale turneului de la Madrid

Tennis Tracker: Ana Bogdan, debut în forță la Lleida. Revenire spectaculoasă pentru Rybakina / Alcaraz, eliminat în sferturi

Victorii muncite și în trei seturi pentru Sinner și Alcaraz! Favoriții, în sferturi la Madrid

Daniil Medvedev a atins în premieră sferturile la Madrid

Jannik Sinner, marş triumfal spre finală la Madrid. Italianul nu a cedat niciun set

Tennis Tracker: Alcaraz și Sinner, în sferturi la Madrid / Swiatek o învinge pe Haddad Maia

Luptătorul Rafael Nadal îl învinge pe Pedro Cachin și ajunge în optimi la Madrid Open

Tennis Tracker: Nadal luptă și se califică în optimi / Coco Gauff, eliminată

Rafael Nadal încă nu şi-a spus ultimul cuvânt şi a trecut în optimile de finală la Madrid

"Trebuie să-mi recapăt încrederea în mine", spune Rafael Nadal

Tennis Tracker: Jaqueline, eliminată de la Madrid de Collins / Alcaraz trece fără probleme de Seyboth Wild

Surpriză la turneul de la Madrid! Grecul Stefanos Tsitsipas, eliminat de numărul 118 ATP

Carlos Alcaraz "nu-și poate imagina tenisul" fără compatriotul Nadal

Tennis Tracker: Sorana Cîrstea pierde partida cu Iga Swiatek / Rafael Nadal trece de Alex De Minaur